231 | LOKOMOTIVA
RONEK Jaroslav (1892 – 1962)
- starting price: 24 000 CZK
- hammer price: 24 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ronek.